Biz Kimiz ?

Momentum Dizayn olarak 2011 yılında İstanbul'da kurulduk. Bugüne kadar her işimizde özverili çalışma prensibini edindik ve sürekli değişen teknolojik gelişmleri yakından takip etmekten geri kalmadık. Bizi tercih eden ister firma ister kişi olsun, müşteri - firma ilişkisi içinde olmadığımız gibi, istenilen işi kendi işimiz gibi gördük ve görmeye devam ediyoruz. Diğer firmalar gibi daha önceden hazırlanmış ve satışa sunulmuş internet siteleri değil kişiye özel çalışmaktayız. Bundan dolayı sayfa sayısı, içerik büyüklüğü, mail hesap sayısı bizim için önemli olmadığı gibi istenilen ufak değişikliklere de ekstra ücret istemek çalışma ahlakımızda bulunmamaktadır. Çalıştığımız firma veya kişi 'Tamam' diyene kadar yenileme/revize devam etmektedir. Aldığınız hizmet sonrası internet siteniz açık olduğu süre boyunca ya da bizimle çalışmak istediğiniz süre boyunca teknik destek ve revize işlemleri sağlamaktayız.

Hem Kurumsal hem de yönetim panelli web sitelerimizde dünyada en çok tercih edilen HTML - CSS - PHP - JAVA yazılım dillerini kullanmaktayız ve hazırladığımız tüm internet siteri mobil uyumlu kodlamaktayız. Logo, kurumsal kimlik çalışmaları (kartvizit, zarf, broşür, antetli kağıt vb.) ve diğer grafik hizmetlerimizde Adobe Illustrator - Adobe Photoshop programlarından yararlanmaktayız. Yaptığımız tüm grafik tasarımlarının orjinal dosyaları, vektörel ve basıma hazır olması için .pdf halini iletmekteyiz.

Google'da üstte çıkmak için yapılan SEO hizmetini, kendi yaptığımız web sitelerine ücretsiz (başlangıç paketi) olarak entegre etmekteyiz. Diğer SEO işlemlerinde, yükselmek istediğiniz kelime veya kelime gruplarına göre fiyatlandırma yapmaktayız.