Hizmetlerimiz

Kişiye Özel Web Sitesi

Markanızın internetteki yüzü olan web sitenizi, size özel olarak yapıyor ve her gün gelişen yeni teknolojileri sitenize dahil ediyoruz. Tasarımlarımız mobil uyumlu olarak hazırlıyor ve Arama Motoru Optimizasyonu'nun (SEO) başlangıç paketini ücretsiz ekliyoruz. Tasarımlarımızı siz 'Tamam, bunu beğendim' diyene kadar devam ediyoruz. Yapımında dünyada en çok tercih edilen HTML - CSS - PHP - JAVA dillerini kullanıyoruz. Web sitesinizi sizin isteiğinize göre yönetim panelli veya yönetim panelsiz olarak dizayn ediyoruz.

SEO Hizmeti

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) işlemlerini Google'da üst sıralarda çıkmanız için yapılan bir hizmet. Başlangıç paketini tasarladığımız internet sitelerinde ücretsiz olarak yapıyoruz. Daha sonra istediğiniz kelime veya kelime gruplarının rekabet ve aylık aranma oranlarına göz önüne alarak fiyat belirliyor ve hizmet sonrası size neler yapıldığına dair belge de gönderiyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medyada kendinizin veya firmanızı ön plana çıkarmak için gerekli olan çalışmaları yapmaktayız. Ücretli olarak takipçi veya beğeni satın alma işlemlerinin yanı sıra sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak için grafiksel tasarımlar hazırlıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Bir firmanın olmazsa olmazı kurumsal kimlik çalışması ile şirketinizi kaliteli ve güzel görünen kartvizit, zarf, antetli kağıt, broşür gibi tasarımlar hazırlıyoruz. Her zaman olduğu gibi tasarımları yaparen neler istediğinizi dikkate alıyoruz. Tasarım bitiminde, orijinal dosyayı ve basıma hazır hali ile sizlere iletiyoruz.

Logo Tasarımı

Bir firmanın ilk göze çarpan yeri logo kısmıdır ve siz de çarpıcı bir logo yaptırmak istemez misiniz? Adobe Illustrator programı ile hiç bir kopya işlemi olmadan sıfırdan istenilen renk, model, tasarım ile vektorel olarak hazırlıyoruz. Vektorel olmasının sebebi daha sonradan afiş, tabela gibi büyük zeminlerde rahatça kullanılması ve sizi uğraştırmaması için önemlidir.

Grafik Çalışmaları

Her türlü grafiksel tasarım işlerinizi Adobe Illustrator ve Adobe Photoshop programları ile hazırlar ve orijinal halleri ve istediğiniz dosya uzantısı ile sizlere iletmekteyiz.